SmartDelux® - робить життя простішим!

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності


Обмеження відповідальності
Бренд SmartDelux зобов'язується надавати своїм клієнтам тільки найкращі товари. Для цього нам необхідно зберігати і періодично використовувати Ваші персональні дані (ім'я, адреса електронної пошти, контактний номер телефону, адреса доставки). Наші клієнти повинні бути впевнені в тому, що ми розпоряджаємося їх персональними даними з відповідним ступенем конфіденційності, передбаченої законодавством.
Політика конфіденційності поширюється на сайт SmartDelux. Відвідуючи сайт, Ви тим самим погоджуєтеся з цими правилами зберігання і використання особистої інформації.

Збір персональних даних
Персональні дані - це будь-яка інформація, що дозволяє нам ідентифікувати Вашу особу і зв'язатися з Вами. Ми збираємо і зберігаємо інформацію, коли Ви стаєте нашим клієнтом, задаєте питання, заповнюєте форму або відправляєте нам повідомлення по електронній пошті.
SmartDelux використовує Ваші персональні дані для відповіді на Ваші питання і запити, а також для доставки куплених Вами товарів.
SmartDelux навмисне не збирає і не зберігає інформацію про дітей. Неповнолітнім дітям заборонено брати участь в покупках на сайті SmartDelux.
Деяка інформація, яка збирається на сайті, не відноситься до персональних даних, так як вона не ідентифікує Вашу особу. Ми застосовуємо таку інформацію з метою статистики, розвитку сайту та надання більш якісних послуг.

Доповнення та повідомлення про зміни
SmartDelux може на власний розсуд вносити зміни до чинних Правил зберігання та використання особистої інформації через зміни в Інтернет-технологіях або чинному законодавстві. У зв'язку з цим просимо Вас періодично переглядати вищевикладені положення Політики конфіденційності на предмет наявності змін.
 
Скарги, запитання та пропозиції щодо конфіденційності
Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо справжніх положень Політики конфіденційності, просимо Вас зв'язатися з нами, використовуючи сторінку «Контакти».

Залишились запитання?